Od dziecka słyszymy, że każdy z nas ma swojego osobistego ochroniarza, który chroni i zapewnia opiekę. Jest to bardzo cenne szczególnie dla dzieci, chociaż nawet dorośli w trudnych chwilach potrzebują owego wsparcia. Anioł stróż jest wiec naszym kompanem przez całe życie i z tą świadomością czujemy sio zdecydowanie bezpieczniej.

 

Obraz anioła stróża doskonałym wsparciem

Warto zawiesić wizerunek anioła stróża nad łóżkiem chociażby po to, aby móc w trudnych chwilach się do niego pomodlić. Obraz Anioł stróż jest symbolem tego, że czuwa nad nami siła wyższa i co by się nie działo to, że nawet jeśli fizycznie nie mamy przyjaciół czy osób, które mogłyby nam pomóc to owy anioł zawsze przy nas jest. Nie ma nic lepszego w trudnej chwili jak wsparcie i warto sobie tego typu pomoc sprawić.

 

Wiara jest siła

Każdy człowiek nawet jeśli się do tego nie przyznaje to chce zawsze mieć nadzieję na lepsze jutro i wiarę, że ze wszystkiego da się wyjść, bo ktoś nam nim czuwa. Ludzie potrzebują opieki sił wyższych i Boga. Dlatego tak chętnie wierzą, że ten dał każdemu człowiekowi anioła, który będzie chronił i ostrzegał przed niebezpiecznymi sytuacjami. Obraz anioła stróża jest doskonałym symbolem naszej opieki i faktu, że możemy liczyć na pomoc z góry nawet jeśli sytuacja, w której się obecnie znajdujemy jest bardzo trudna, a nawet beznadziejna i na chwilę obecną wydaje nam się, że nie do rozwiązania. Wiara pomaga nam przezwyciężyć jednak problemy.