Wybierając się na chrzest czy komunie świętą wiele osób często zastanawia się, jaki zakupić prezent dla dziecka, aby był on doskonałą pamiątką na długie lata. Każdy prezent powinien być nie tylko wyjątkowy, lecz także mieć określoną wartość dla osoby obdarowanej.

 

Obecnie na rynku nie brakuje różnorodnych pamiątek doskonale nadających się na prezent na ważną uroczystość, taką jak chrzest czy komunia święta.  

 

Dla każdego małego dziecka niezwykle cenną pamiątką z pewnością będzie obrazek święty z postacią Anioła Stróża, który będzie go chronił przed złem.

 

Anioł stróż obraz  – ochrona przed złem

 

Każde dziecko warto już w najmłodszym wieku powierzyć w opiekę Anioła Stróża zawsze czuwającego nad pomyślnością swoich wyznawców. Obrazek z tą postacią powinien posiadać w swym domu każdy wierzący człowiek, który z ufnością chce zbliżyć się do Boga.

 

Na rynku nie brakuje różnorodnych obrazów świętych (szeroką ofertę można znaleźć tu: https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete/aniol-stroz.html) na których to zaprezentowany jest anioł stróż w wielorakich sytuacjach. Chcąc głębiej odczuć obecność własnego anioła stróża, warto wybrać taki obrazek, który w subtelny sposób podkreśli jego obecność w naszym życiu.

 

Srebrne obrazki na chrzest z wizerunkiem anioła stróża

 

Obecnie niezwykle popularne są srebrne obrazki z postacią anioła stróża. Taki nieduży obrazek w kształcie serca, kwadratu czy prostokąta  jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji Chrztu Świętego.

 

Większość tego typu obrazków jest wykonana z aluminium oraz srebra, pokrytego specjalnym lakierem zabezpieczającym przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

W celu uatrakcyjnienia takiej pamiątki warto skorzystać z możliwości zamówienia indywidualnego grawera, który pozwoli upominkowi stać się jedyną w swoim rodzaju pamiątką na długie lata.